Shqiperia.Com Portali me i madh Shqiptar
Email Falas @shqiperia.com
Miqte, krijoni komunitetin e miqve tuaj
Chat #shqiperia, vajza djem shqipetare
Dyqani Virtual Shqiptar
Lojra ne Internet
Albania
Hapesira
Artikull Lajm
Kreu All Games   Action   Adventure   Arcade   Puzzle   Shooting   Sports   Strategy   Other Media   
Members
Username:
Password:
Not yet a Flash Games - Shqiperia.Com member? Register now.
Me te vleresuarat
01. Stone Breaker - 9.99
02. Terrain: Chapter 2 - 9.99
03. Armadillo Knight - 9.99
04. Ostrich Jump - 9.99
05. Castle Of Cards - 9.99
06. SWAT - 9.99
07. Blast Billiards - 9.75
08. Table Tennis - 9.66
09. Kick Off - 9.00
10. Quick Shoot - 9.00
Me populloret
01. Terrain: Chapter 2 - 196394
02. Dragonball Z - 41430
03. Street Fighter - 34405
04. Football - 27799
05. Acne Be Gone - 23362
06. Kick Off - 19782
07. Super Bike GP - 17735
08. Merlin's Revenge 2 - 17126
09. Galactic Warrior - 14171
10. Soccer Ball - 12532
Statistika
Anetare: 15492
Gjithsej Lojra: 1500
Lojra te luajtura sot: 1218221
Lojra te luajtura gjithsej: 1218218

There are 15 users online:
2 members, 13 guests.
BudaiZhm3v, wind5x9oh
Lojrat me te reja
Top Players
01. Pirate - 352
02. owner2006 - 313
03. partizani - 299
04. waynewins - 180
05. Xhuliano - 100
06. jetish - 81
07. julian - 70
08. oltion - 64
09. beco_1 - 61
10. miri - 59
Game Search
Keywords or Game Title:

Strategy » Dragonball Z


Informacion mbi lojen
Shtuar me: Jan 01, 1970
Eshte luajtur: 41430
File Size: 500.07 Kb

Description:
Select your character Goku, Gohan, Vegeta, and more. Select power up or attack and plan where to strike.

Vleresimi:


Shtoje tek te preferuarat
If you liked Dragonball Z, you may also enjoy...
Lemon Master 8500 Lemon Master 8500

Buy lemons, water, sugar and more, then buy out areas in the cit...
The Classroom 2 The Classroom 2

Move about the classroom in a stealthy manner, cheat off your fr...
Scorched Scorched

Set angle distance and power and fire away your gun at the oppon...
Tactics Core Demo Tactics Core Demo

Move your battle ready men around firing with bows magic or usin...
Balloon Hunter Balloon Hunter

Shoot down the balloons floating from the basket with your bow a...
Comments & Ratings
PILOTINA - Oct 8th, 2009 @ 00:35:35
Rating: 2/10

luka - Dec 2nd, 2007 @ 20:14:48
Rating: 1/10

Add Your Own
Please login or register to add a comment.
ShqiperiaCom Toolbar Install

  Faqe në rrjetin tonë: Krijo miqesi, vajza dhe djem shqiptare Lajme, Shtypi i Dites, Gazeta Komuniteti me i lire shqiptar ne internet Sporti Shqiptar, Kategoria Superiore dhe Kategoria e Pare
ShqiperiaCom Sh.p.k
Copyright © 2008 ShqiperiaCom. Të gjitha te drejtat e rezervuara.
Kompania | Konfidenca | Vende Pune | Reklamo tek ne | Adresa