Shqiperia.Com Portali me i madh Shqiptar
Email Falas @shqiperia.com
Miqte, krijoni komunitetin e miqve tuaj
Chat #shqiperia, vajza djem shqipetare
Dyqani Virtual Shqiptar
Lojra ne Internet
Albania
Hapesira
Artikull Lajm
Kreu All Games   Action   Adventure   Arcade   Puzzle   Shooting   Sports   Strategy   Other Media   
Members
Username:
Password:
Not yet a Flash Games - Shqiperia.Com member? Register now.
Me te vleresuarat
01. Stone Breaker - 9.99
02. Terrain: Chapter 2 - 9.99
03. Armadillo Knight - 9.99
04. Ostrich Jump - 9.99
05. Castle Of Cards - 9.99
06. SWAT - 9.99
07. Blast Billiards - 9.75
08. Table Tennis - 9.66
09. Kick Off - 9.00
10. Quick Shoot - 9.00
Me populloret
01. Terrain: Chapter 2 - 228709
02. Dragonball Z - 41736
03. Street Fighter - 34687
04. Football - 28150
05. Acne Be Gone - 23566
06. Kick Off - 19966
07. Super Bike GP - 17898
08. Merlin's Revenge 2 - 17310
09. Galactic Warrior - 14387
10. Soccer Ball - 12692
Statistika
Anetare: 17072
Gjithsej Lojra: 1500
Lojra te luajtura sot: 1262240
Lojra te luajtura gjithsej: 1262237

There are 22 users online:
5 members, 17 guests.
BudaiZhm3v, feiefcpbw, HaroldSi, ksyaijbuz, rujiledqy
Lojrat me te reja
Top Players
01. Pirate - 352
02. owner2006 - 313
03. partizani - 299
04. waynewins - 180
05. Xhuliano - 100
06. jetish - 81
07. julian - 70
08. oltion - 64
09. beco_1 - 61
10. miri - 59
Game Search
Keywords or Game Title:

Sports » Football


Informacion mbi lojen
Shtuar me: Jan 01, 1970
Eshte luajtur: 28150
File Size: 212.17 Kb

Description:
A nice little soccer game with nice graphics and game play, play as either the boys or the girls.

Shtoje tek te preferuarat
If you liked Football, you may also enjoy...
Spooky Hoops Spooky Hoops

Avoid the skeletons and collect the pumpkins so you can make a b...
Bumper Ball Bumper Ball

This is a cool one on one soccer game but with a twist, the twis...
Fish Hunt Fish Hunt

Walk around mines in the yard climb up stone walls avoid deadly ...
Baseball Baseball

Play baseball on your computer in 3D.
Socoban Socoban

Move the blocks around into the right spots.
Comments & Ratings
shpendibe - Nov 11th, 2007 @ 00:35:19
Comment: a

Add Your Own
Please login or register to add a comment.
ShqiperiaCom Toolbar Install

  Faqe në rrjetin tonë: Krijo miqesi, vajza dhe djem shqiptare Lajme, Shtypi i Dites, Gazeta Komuniteti me i lire shqiptar ne internet Sporti Shqiptar, Kategoria Superiore dhe Kategoria e Pare
ShqiperiaCom Sh.p.k
Copyright © 2008 ShqiperiaCom. Të gjitha te drejtat e rezervuara.
Kompania | Konfidenca | Vende Pune | Reklamo tek ne | Adresa